Dariusz Marcinkowski

Twój projekt, nasze rozwiązania

 

O firmie

 

 

Nasza firma działa na lokalnym rynku od 2019 roku. Od samego początku zajmujemy się pracami ziemnymi. Usługi oferujemy dla osób prywatnych oraz dla firm. Główną gałęzią firmy jest świadczenie usług minikoparką i wywrotką.

 

 

Minikoparka to szybki i tani sposób na wykonywanie wszelkiego rodzaju prac ziemnych. Dzięki niewielkiej wadze i wymiarach pozwala na wykonywanie prac w trudno dostępnych miejscach oraz o ograniczonej przestrzeni, a nawet wewnątrz hal czy budynków. Dzięki gumowym gąsienicą można pracować w ciężkim terenie (niedostępnym dla większych maszyn). Idealnie sprawdza się podczas pracy w terenie wrażliwym na uszkodzenia. Dzięki temu, że jest to maszyna pełnoobrotowa i wyposażona w skrętne ramie umożliwia swobodne odsypywanie urobku, a także możliwość kopania przy samej ścianie czy ogrodzeniu.

 

 

Przedni lemiesz koparki oraz zamontowanie łyżki skarpowej idealnie nadają się do zasypywania, zgarniania urobku oraz wyrównania lub ukształtowania terenu.

 

Ponadto posiadamy wywrotkę, dzięki czemu możemy wywieźć lub dostarczyć wszelkie materiały niezbędne podczas wykonywanych prac.

 

 

Zlecenia wykonujemy na terenie Więcborka oraz pobliskich powiatów. Między innymi: 

  • sępoleński
  • złotowski
  • nakielski
  • tucholski
  • chojnicki
  • człuchowski

 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace wykonywać precyzyjnie i fachowo. Zdobywane przez lata doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy, pozwala nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Copyright © 2019 "KOPiTOCreated with Dariusz Marcinkowski

Wszystkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved.

NIP: 5040056512